Для учнів 11 класу оn-line зустрічі щодо ЗНО- 2019

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, про заходи, які в рамках інформаційної кампанії плануємо провести в оn-line режимі на платформі Youtube каналу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для учнів/студентів закладів освіти, які у 2019 році мають складати зовнішнє незалежне оцінювання:

  • 20.12.2018 о 12.00 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань підготовки до ЗНО «ЗНО 2019 – необхідний елемент майбутнього.

Підготовка до ЗНО». Доступ до участі в заході за таким посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=i7boIradbm8&feature=youtu.be

 

  • 10.01.2018 о 14.30 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань проходження пробного ЗНО «Пробне ЗНО 2019 – побач перспективу».

Доступ до участі в заході за таким посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=nZupqRx1ghY&feature=youtu.be

Запрошуємо взяти участь у заходах випускників закладів середньої освіти та класних керівників випускних класів. Матеріали зустрічі плануємо зберігати у записі на каналі Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для можливості їх використання у

зручний час.

Директор Дніпропетровського РЦОЯО М.М. Горбенко-Хвастунова