Захисти себе від інфекційних захворювань – зроби щеплення.

Захисти себе від інфекційних захворювань – зроби щеплення.

 

Імунізація — штучно запущений процес, під час якого імунна система людини стає захищеною від хвороби внаслідок створення захисних факторів та допомагає захистити Вас від інфекційних захворювань. А також сприяє зниженню поширення захворювань і запобігає епідемії. 

Завдяки створенню вакцин стали можливими профілактика багатьох інфекційних хвороб і ліквідація такого тяжкого захворювання, як натуральна віспа та правець новонароджених у багатьох країнах світу. Перелік тяжких інфекцій, які можна контролювати засобами імунопрофілактики, поступово збільшується.

 

Чому необхідно проходити вакцинацію?


 Імунізація може захистити Вас і Вашу дитину від небезпечних захворювань, а також сприяє зниженню поширення захворювань і запобігає епідемії. 
 Пройти імунізацію набагато легше, ніж лікувати захворювання.
 Вакцинація також необхідна для прийому на роботу або для поїздок в інші країни. Запитайте у лікаря щодо необхідності вакцинації як мінімум за 6 місяців до від'їзду. 
 Жінці, яка планує завагітніти, необхідно проконсультуватися з лікарем щодо імунізації. Ті, хто проживають з вагітною жінкою, також повинні проконсультуватися з лікарем про доцільність вакцинації.

                   Якщо у Вас виникли питання   щодо вакцинації, проконсультуйтеся у  свого сімейного лікаря для з’ясування статусу імунізації та, при потребі, зробіть щеплення.

 

КНП КМР «Центр первинної медико-             КЗОЗ КМР «Міський медичний

санітарної допомоги №1»                                    центр здоров’я та медицини спорту»

м. Кам’янське

2019 рік