Репертуар театру ім. Л.Українки 10.05 по 12.05

Привіт вам нами із Одеси!
10 травня, 17.30
Прозвучать найпопулярніші мелодії тієї бурхливої переломною епохи: жорстокі романси, фривольні вуличні куплети, то жартівливі, то сентиментальні міські народні пісні.
Цей музичний масив, стихійний, наївний, часом грубуватий, але дуже щирий – частина нашої історії і культури, частина нашої ментальності, адже з часу і душі пісню не викинеш.
У виставі використані сцени з п’єси Миколи Ердмана «Мандат» і феєричної комедії Володимира Маяковського «Клоп».
Ціна 50-100 грн
 
Таємниці мадридського двору
11 травня 17.00
Діло було в ХVI столітті… Король Іспанії Карл V носив титул «імператор Священної Римської імперії» та був останнім з європейських монархів, що правили величезною територією. Широко відомий його гордий вислів: «У моїй державі ніколи не заходить сонце». Так ось, цей могутній монарх здобув чергову перемогу у битві при Павії і взяв у полон французького короля Франциска І. «Втрачено все крім честі і життя», – писав бідолашний Франциск своїй матусі.
Щоби визволити вінценосного бранця до Мадриду приїжджає його сестра – принцеса Маргарита Наваррська. Розумна, витончена, жіночна, делікатна, смілива і рішуча, Маргарита підкорює при Мадридському дворі не одне чоловіче серце, її прихильності шукають навіть вороги. На шляху до своєї мети, принцеса використовує всі прийоми тонкої політичної гри, складає підступні плани, плете інтриги, використовує жіночі чари. Чи вдасться героїні домогтися бажаного, а може саме вона стане жертвою палацових інтриг? Заплутаний сюжет не залишить байдужим нікого.
Блискучий драматург, Ежен Скріб, вміло сплів у тугий вузол все те, що так любить глядач: таємниці минулого, велику політику і придворне віроломство, любов нещасну і щасливу, багато гумору і гострі діалоги.
До речі, ця п’єса вперше буде поставлена на українській сцені і вперше – українською мовою! Долучайтеся!
Ціна 50-100 грн
 
Буратіно
12 травня, 12.00
Якби добрий татусь Карло не змайстрував із чарівного поліна дерев’яного хлопчика, то хто б звільнив беззахисних ляльок від жорстокого Карабаса? Хто знайшов би Золотий ключик і дізнався таємницю маленьких дверцят за намальованим на старому полотні вогнищем? Хто подарував би всім нам ДИВО ТЕАТРУ? Без пустотливого непосиди Буратіно просто не було б цієї доброї казки!
Ціна 40,50,60грн
 
Каса театру: 068 68 07 430
Придбання квитків онлайн за посиланням: https://teatr-dndz.com/tickets
Офіційна сторінка театру у Фейсбуці- https://www.facebook.com/TeatrLesiKamyanske/
 Офіційна сторінка Іnstagram - https://www.instagram.com/teatrlesikamyanske/