Ми – за енергозбереження!

Добавлено: 12 Октября 2017
Автор: Адміністрація

З 02 по 06 жовтня 2017 року учні навчально-виховного комплексу долучились до проведення в місті Днів сталої енергії.

Ми – за енергозбереження!

Дні Сталої Енергії – це комплекс заходів, які звертають увагу на необхідність ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховати свідомого споживача енергії.

За підсумками тижня учні 9Б класу Соловйова Марина та Терещенко Данило здали до прийомного пункту батарейки, які булі зібрані учнями, їх батьками під час акції «Батарейки, здавайтесь!».

Ми – за енергозбереження! Ми – за енергозбереження!

Учні 7А, 8А класів відвідали лекцію-екскурсію у музеї мінералогії енергетичного технікуму.

Ми – за енергозбереження! Ми – за енергозбереження! Ми – за енергозбереження! Ми – за енергозбереження!

На уроках сталого розвитку учні дізнавались про методи ефективного енергоспоживання.

Екологічний проект шкільного євроклубу з енергозбереження увійшов до десятка кращих проектів на платформі співпраці євроклубів Euroquiz (Євроквіз) за сприяння Міністерства Молоді та Спорту Украіни, підтримки Фундації «Відкрите суспільство» в партнерстві з Асоціацією "Пік-Арт". Учасники Євроклубу «Меридіан» підготували матеріал під слоганом «REDUCE!REUSE!RECYCLE!» для того щоб привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії і енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, мотивувати учнів зберігати та економити енергетичні ресурси, стимулювати інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, отриманих в школі. Проект евроклубівців презентували учениці 10 класу Чабан Юлія і Васьків Єлизавета.

Ми – за енергозбереження!