І знову перемога!!!

Добавлено: 17 Апреля 2018
Автор: Залогіна Т.В.

14-15 квітня в палаці спорту "Галичина" м. Львів пройшов Чемпіонат України з черліденгу серед школярів та студентів.

14-15 квітня в палаці спорту "Галичина" м. Львів пройшов Чемпіонат України з черліденгу серед школярів та студентів. Честь міста та області мали право захищати 13 учнів нашої школи: Архіпова Віолета , Сухолудська Ангеліна (4б кл.), Нестеренко Олена, Камінченко Аня, Губська Кіра ( 5а кл.), Кудрявцева Вєра (5б кл.), Полюлях Даша (7а кл.), Марченко Ліза, Філіпова Поліна (8а кл), Ляшенко Маша (9а кл.), Савченко Настя, Волнянська Саша (10 кл.), Холобко Настя (11 кл.).

За результатами змагань Майстер спорту України Холобко Настя посіла ІІ місце в номінації чер данс фрістайл дует та два І місця у складі команди в номінаціях данс та хіп-хоп команда разом з Савченко Анастасією та Волнянською Олександрою.

Полюлях Даша стала чемпіонкою України в віковій категорії юніори в номінації чер хіп хоп соло та у складі команди разом з Марченко Лізою отримали срібло в номінації чер данс фрістайл команда.

Ляшенко Маша та Філіпова Поліна у складі команди посіли ІІ місце в номінації чер хіп хоп команда вікова категорія дорослі. Сухолудська Ангеліна, Камінченко Аня, Губська Кіра – вікова категорія діти 8-12 років у складі команди стали чемпіонами в номінації чер хіп хоп команда.

Нестеренко Олена у складі команди виборола І місце в номінації чер джаз команда, та ІІ в квартеті чер джаз квартет (вікова категорія діти 8-12 років). Архіпова Віолета у складі команди посіла ІІ місце в номінації хіп хоп команда. Ми вітаємо наших дівчат. І пишаємось ти, що в нашій школі навчаються такі спортсмени.

Бажаємо їм нових стартів та нових вершин.

Чемпіонат України Чемпіонат України Чемпіонат України Чемпіонат України