Семінар з англійської мови

Добавлено: 5 Мая 2018
Автор: Адміністрація

Роботу семінару відкрила методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань міської ради Т.П. Згама, роботу навчально-виховного комплексу в умовах реформування освіти презентувала директор Л.С. Єфремова.

Учителі закладу О. Ю. Святодух, О. О. Салій, Ю.М. Головачова представили власний досвід використання проектних технологій як засобів підвищення компетенцій (комунікативної, інформаційної, соціальної продуктивної) особистості під час викладання англійської мови. У роботі семінару брали участь заступник директора з навчально-виховної роботи М.В.Балаклеєць, керівник шкільного методичного об’єднання вчителів естетично-гуманітарного циклу І.М. Пасюк, вчитель інформатики Т.О. Мороз., шкільний практичний психолог С.В. Строга.

Учителі оглянули виставку проектів та портфліо школярів, відвідали урок англійської мови в 11 класі. Найкращі результати на уроці англійської мови показали такі учні: Накевхрішвілі Олена, Слюсарська Сабріна, Озерна Карина, Дудік Дмитро, Мінченко Марія, Самойленко Ростислав. Учасники семінару були присутні на захисті власних проектів у вигляді презентацій учнями 10 класу (Чабан Юлія, Гончаренко Ганна, Васьків Єлизавета, Пащенко Карина).

У ході семінару проведено навчальні та методичні практикуми з вчителями "Проектна діяльність школярів: методичний конструктор", "Відеоскрайбінг як сучасна форма візуалізації навчального матеріалу".

Учасники семінару на цікавому воркшопі дізнались про технологію відеоскрайбінгу та спробували власні сили у створенні своїх відео на комп’ютерах; ознайомились з можливостями театралізації як методу навчання, успішно працювали в парах, групах, демонстрували глибокі знання з теми, вміння монологічного та діалогічного мовлення, і нсценізації. "Пластиліновий театр" як технологія навчання англійській мові використовується для театралізації віршів і пісень, діалогів і монологів, драматизації казок. Участь у віртуальному музеї посмішок Чеширського кота приймали учениці 5-Б Чопенко Дар’я,Вовк Анастасія та учениця 5-А Кравченко Марія.

Міні-вистава "Попелюшка" (з використанням відеоскрайбінгу) у виконанні учнів 5-А класу завершила насичений день семінару. Радісні емоції, піднесений настрій подарували аудиторії юні артисти. Початок дійству поклало відео про Попелюшку, створене Ус Серафімою, Василенко Христиною та Лобановою Анастасією.

А далі гості занурились у майже справжній театр, де головними героями були учні 5-А класу: чарівна Попелюшка та її батько – Румянцева Лєра і Мишоловка Богдан, неперевершений принц – Лісняк Рома, зла мачуха та дві її доньки – Петрейко Ріта та Пільцун Віка з Зайцевою Лізою, добра хрещена – Сичова Віка, величні король та королева – Тимошенко Кирило та Андріященко Васса. Звичайно, не обійшлося без суворої стражі, ролі яких бездоганно виконали брати Снітько Владислав та Нікіта, а автором казки була Малафій Аня, яка "співпрацювала" із глядачами у паузах між діями. Затамувавши подих аудиторія спостерігала за балом у королівському палаці, на який на декілька хвилин перетворилась рекреація другого поверху закладу.

Танок у виконанні принца та Попелюшки під спів вальсу з мультфільму "Анастасія" (співали Ус Даша та Ус Серафіма) нікого не залишив байдужим. Деякі глядачі навіть закривши очі, тихенько підспівували, напевно занурившись у свої власні сокровенні думки, роздуми…

Після театралізованої вистави учасників семінару чекав сюрприз – шалений танок дівчат-черлідерів, адже саме черлідинг є родзинкою нашого закладу.

Семінар отримав багато позитивних відгуків і безперечно мотивує вчителів англіської мови на подальше професійне вдосконалення.

Фоторепортаж:

Семінар Семінар Семінар Семінар Семінар Семінар Семінар Семінар Семінар Семінар