В нас випускний, шкільний останній вечір

Добавлено: 26 Июня 2018
Автор: Татарко Г.М.

Суботнього вечора у залі навчально-виховного комплексу учнів, вчителів, батьків і друзів очікував хвилюючий та довгожданий випускний вечір. З 23 червня починається новий відлік для випускників – відлік їх дорослого життя, прощання з дитинством.

Юні, красиві, з сяючими очима і палаючими серцями, усміхнені випускники раділи, що після всіх шкільних випробувань, складання державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, вони дочекалися особливої миті свого життя.


Ви – надія наша, наша зміна,
Ви – це наше світле майбуття!
Тепер, належить вам майбутнє України
І вам долати сходинки життя.

Директор Єфремова Людмила Сергіївна від щирого серця привітала випускників зі знаменним днем, подякувала батькам випускників за турботу, добро і натхнення, порозуміння і підтримку.

Людмила Сергіївна відзначила успіх випускниці Накевхрішвілі Олени, яка отримала атестат з відзнакою та нагороджена золотою медаллю. За підсумками ДПА/ЗНО найкращі результати виявили учні з української мови – Берковський Іван, Накевхрішвілі Олена, Озерна Карина, Петрик Михайло, Самойленко Ростислав, Слюсарська Сабріна, Сердюк Андрій; математики – Берковський Іван, Накевхрішвілі Олена, Петрик Михайло, Самойленко Ростислав, Сердюк Андрій; біології - Берковський Іван; історії - Петрик Михайло, Іоффе Валерій; фізики - Сердюк Андрій.

Перший дзвінок…перший урок… перше написане слово. Поділитися своїми спогадами і привітати випускників прийшли і перші вчителі Біла Ірина Іванівна, Побива Галина Юріївна.

Лунають вірші, пісні, поздоровлення. І квіти, багато квітів: вчителям, батькам, гостям. Випускники дають обітницю: "Україно… Земля моя…. Рястом уквітчана, зеленню закосичена. Україна – це моя земля. Це земля моїх дідів і прадідів. На цій землі ми зросли. На цій землі ми розправляємо свої крила для злету. На цій землі ми робимо свої перші кроки в життя. Цю землю ми будемо захищати до останнього подиху. Тому що я тут народився і тут буду жити".

Слова класного керівника Татарко Галини Миколаївни, батьків надихають і дають надію на краще майбуття!

Це свято залишиться у спогадах назавжди, це свято на все життя. Хай щастить Вам, любі наші!

Випускний Випускний Випускний