День знань у першокласників

Добавлено: 3 Сентября 2018
Автор: Куриненко С.В.

03 вересня 2018 року у навчально-виховному комплексі №13 після мандрівки до Країни "Першого дзвоника" проведено квест "З Україною в серці" для учнів 1-х класів.

Учителі перших класів (1А –Литвин А.І., 1Б –Капінус І.О., 1В –Лебедєва Я.В.) залучили до дійства казкових героїв (учнів 11 класів), які ознайомили першокласників з великою шкільною родиною, з традиціями, правилами поведінки та режимом роботи школи.

Маленькі школярі познайомилися з правилами роботи бібліотеки, медичного пункту, їдальні, спортивного залу та іншими цікавими куточками закладу.

Під час мандрівки на кожній зі станцій діти виконували різноманітні завдання, танцювали, грали, зустрічалися із казковими героями. На зупинках їх очікували Маша та Ведмідь, Колобок, Карлсон, Печкін.

Першокласники відгадували загадки Букварика, давали урочисту обіцянку бути сумлінними, працьовитими і старанними учнями Королеві Знань.

В організації свята брали участь педагог-організатор Залогіна Т.В., медична сестра Титова С.П., бібліотекар Камишанська О.В. Казковий настрій допомогли створити шановні батьки, без яких це перше вересневе свято неможливо було б здійснити.

Цей день, сподіваємось, назавжди залишиться в пам’яті малюків.

Фоторепортаж:

Свято Свято Свято Свято Свято