Правовий турнір: "Взаємні права та обов’язки батьків і дітей"

Добавлено: 23 Сентября 2018
Автор: Хохлова Л.В.

Найважливіша функція сім’ї - продовження людського роду. Виконання цієї функції надзвичайно важливе і для кожної людини, і для всього суспільства. Особливого значення надається забезпеченню прав дітей як частини населення, що внаслідок своєї вразливості, фізичної і розумової незрілості, потребує особливої охорони і піклування з боку батьків і суспільства.

З метою сприяння усвідомленню учнями, чому права та обов’язки батьків і дітей є взаємними, 12 вересня 2018р. в рамках виховної години у 6-Б класі відбувся правовий турнір на тему: "Взаємні права та обов’язки батьків і дітей".

У ході змагань, які відбувалися в трьох групах, діти моделювали та розв’язували правові ситуації, пов’язані з правами та обов’язками батьків і дітей, звертаючись до положень найважливішого міжнародно-правового акту – Конвенції про права дитини.

Вони дізналися, що головними завданнями Конвенції в галузі забезпечення прав дітей як частини населення, є забезпечення дітей особливим піклуванням та допомогою, надання необхідного захисту, сприяння сім’ї, як основному осередку суспільства, та природному середовищу для зростання і благополуччя всіх її членів і особливо дітей.

Турнір Турнір Турнір