Акція до Міжнародного Дня Миру

Добавлено: 24 Сентября 2018
Автор: Куриненко С.В.

Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний День Миру, свято, яке закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення миру.

У цей день у НВК №13 відбулась акція до Міжнародного дня миру "І дорослі, і малі прагнуть миру на землі". Готуючись до цього свята, учні закладу виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди, прикрасили коридори та класи школи.

Розпочався захід патріотичним танком "Перлина Україна", який виконали танцювальний колектив 4А классу "Сонечко" (керівник Біла І.І.).

"Думка про мир належить кожному людському серцю. За останні 5 тис. років існування нашої планети тільки 292 роки пройшли без війни. Думки про мир міцніють, стверджуються та розповсюджуються, запалюючи серця багатьох людей. Людська надія – ось що єднає людей всіх часів і народів в їх кращих досягненнях. І сьогодні всім нам, як ніколи, потрібно боротися за мир, щоб нам завжди світило яскраве сонечко, щоб небо було завжди чисте і блакитне, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей", - такий меседж висловили ведучі, учні 10 –го класу Ус Микита, Карабут Катерина, Кожура Ольга, Лебедєва Анастасія.

Хвилиною мовчання шкільна громада вшанувала тих людей, хто віддав своє життя для світлого майбутнього. Ус Серафима, учениця 7Б класу, заспівала пісню про мир та дружбу. А кульмінацією свята став флешмоб "Голосуємо за мир", в якому брали участь учні 1-10 класів.

Під музичний супровід пісні "Нам потрібне мирне небо" першокласники випустили у небо жовто-блакитні кульки з паперовими голубами і всі дружно вигукували патріотичні гасла.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Ми, учнівська громада НВК №13, закликаємо всіх жити у мирі і злагоді, шанувати воїнів, які захищають мирне майбуття.

Мир Мир Мир Мир