Свята і будні 4В класу

Добавлено: 25 Сентября 2018
Автор: Шамардіна О.М.

05.09.18р. у 4-В класі до Олімпійського тижня був проведений виховний захід "Спорт - це спритність, сила і здоров’я." Урок пройшов у вигляді змагань між командою дівчат і хлопців. Учні з задоволенням приймали участь у естафетах, проявляли витримку, терпіння, наполегливість, а саме головне, підтримували один одного. З результатом 3-1 перемогу отримали дівчата. Також була проведена бесіда по залученню дітей до різних спортивних гуртків і секцій. Навіть діти розуміють, що здоровим бути – це гарно, а головне – необхідно. Тільки здорова людина може бути щасливою.

12.09.2018р пройшла виховна година на тему "Рідне місто – моя мала Батьківщина". Діти слухали про історію розвитку рідного міста, узнали про історичні пам’ятки. Опереджальним домашнім завданням було намалювати малюнки про улюблене місце відпочинку у місті. Також пройшла вікторина із цікавими запитаннями.. Активними були такі учні (Коломоєць, Бугай, Бабенко, Неділько, Затонська, Ярошенко, Мартьян). Наприкінці класовод зачитала вірш, який склала сама про наше рідне місто.

19.09.18р. у 4-В відбулися вибори активу класу. Діти самостійно голосували(таємно) і вибирали старосту, заст. старости, фізорга. Дуже приємно , що вибір свій вони роблять обдумано і з розумінням відповідальності. Старостою залишилась відмінниця класу Ярошенко Анна – вона є взірцем для учнів , як потрібно відноситись до навчання і своїх обов’язків. Заступником вибрали Бугай Дашу, яка є розумничкою і учнем року. Фізоргом залишилась активна і спортивна Шатило Марина. Діти привітали своїх однокласниць.

21 09.18р. учні НВК 13 відзначали свято Миру. Усі класи прийняли участь у святковій лінійці. Діти прийшли святково одягнені. Вони прикрасили школу до цього свята. З великим задоволенням учні класу власноруч виготовили білих голубів на уроці праці (символ миру і спокою ). Ця традиція вже давно існує у стінах школи і діти підтримують її. Тим паче, що всі вони розуміють, як зараз потрібен мир нашій Україні

Чекаємо результатів і бажаємо всім учасникам успіхів та спортивних злетів!

Справи Справи Справи Справи Справи Справи Справи Справи Справи