Екскурсія до Києва

Добавлено: 27 Сентября 2018
Автор: Чабан Ю.

19 вересня 2018 року згідно з програмою розвитку освіти міста на 2017-2020 роки, за сприянням народного депутата України Валентина Володимировича Дідича, департаментом освіти і науки міської ради для талановитих учнів організовано загально-оглядові відвідини Верховної Ради України (м. Київ).

Таку можливість отримали учні школи, призери міських етапів предметних олімпіад: Чабан Юлія, Гончаренко Анна, Андрущенко Кирило з 11 класу, Овчаренко Артем, Коченко Поліна, Панасюк Олександр з 10 класу, Волошина Катерина з 9Б класу.

Незважаючи на ранній підйом, усі були радісні та веселі, тож подорож видалась цікавою. Прибувши до Києва, учні мали змогу прогулятися Маріїнським парком та насолодитися красою його природи, подивитись на Маріїнський палац, що є одним із найкращих прикладів величної архітектури столиці, а також помилуватись містом з оглядової точки, що знаходиться неподалік. Після цього розпочалась екскурсія безпосередньо до Верховної Ради України. Там мали змогу бути присутніми на засіданні парламенту. Це можна назвати одним з найяскравіших моментів екскурсії, який, безперечно, не залишив байдужим жодного. Після закінчення засідання учні поспілкувалися з Валентином Володимировичем у приємній та невимушеній обстановці.

Депутат промовив слова настанови для молодшого покоління: бути гідними громадянами своєї держави та робити все для її розвитку, наголосив, що за декілька років чекає присутніх уже як своїх колег. Закінчивши спілкування з Валентином Володимировичем, для учнів провели екскурсію по Верховній Раді: розповіли про зал засідань, його облаштування та про історію цієї будівлі, показали картину державотворення - полотно, яке поєднує в собі всі ключові постаті та моменти історії України.

Пообідавши в їдальні Верховної Ради, учні відправились на оглядову екскурсію Києвом, побачили на власні очі будівлю Національного банку, будинок із химерами та багато іншого, прогулялись Майданом та пройшли Алеєю героїв Небесної Сотні, поспостерігали за Києвом з оглядової точки уже біля Арки дружби народів.

На цьому і закінчилась цікава та сповнена неймовірних емоцій екскурсія столицею, що залишила по собі незабутні спомини для кожного.

Київ Київ Київ Київ Київ Київ