До 100-річчя з дня народження видатного педагога В.О.Сухомлинського

Добавлено: 4 Октября 2018
Автор: Капінус І.О.

28 вересня 2018 року вся педагогічна громадськість відзначала 100-річчя з дня народження видатного педагога В.О.Сухомлинського.

Спадщина Василя Олександровича налічує багато видань, які присвячені молодшим школярам, їх навчанню та вихованню. Він наголошував, що початкова школа відіграє важливу роль у формуванні фундаменту знань про навколишній світ.

Подальше ставлення дітей до природи значною мірою залежатиме від екологічного виховання, усвідомлення значення природи в життя людини, розуміння найпростіших взаємозв’язків у природі. Унікальна єдність знань і переживань, властива дітям молодшого шкільного віку, допомагає виховувати у них любов до природи та формувати відповідальне ставлення до неї. Для досягнення цієї надважливої мети проводяться екскурсії у природу в різні пори року. Під час екскурсій діти зосереджують увагу на конкретних об’єктах під час спостереження, обмірковують ідеї про які чують, використовують власний досвід і свої вподобання під час створення нового, одержують задоволення від вирішення цікавих проблем і пошуку шляхів їх вирішення. Все це сприяє формуванню природознавчої компетентності та розвитку ціннісних орієнтацій у ставленні до природи.

Справи Справи Справи Справи Справи Справи