Здоровим бути – здорово! Вибір за тобою!

Добавлено: 8 Октября 2018
Автор: Крістова Л.М.

02.10.2018 р. в НВК №13 учні 7-11 класів були залучені до акції "ВИБІР ЗА ТОБОЮ" з метою –профілактика негативних звичок, негативних явищ та асоціальної поведінки у молодіжному середовищі.

У школі проведено профілактичні бесіди щодо боротьби з негативними звичками у рамках проекту "Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді".

З учнями вели розмову спеціалісти благодійної організації "Новий час" - Захарченко І.В. та Куприянова Е.А. на тему: "Правда про наркотики", головній спеціаліст “Кам’янського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги” – юрист Леонова Л.Р. тема якої була: "Я маю право". Лікар “Центра планування сім’ї та репродукції людини” Аношкин Д.Б. на тему: "Здоровим бути –здорово!". Інспектори Кам’янського відділу поліції: Рудик Л.М. та Андрієнко Я.С. на тему: "Профілактика правопорушень".

Тема розмови викликала цікавий інтерес учнів, які задали лекторам запитання та отримали обґрунтовані відповіді.

Як кажуть учні :” Ця зустріч була дуже корисною для нас, тому що це наше здоров’я і ми маємо піклуватися про нього, заходи обов’язково потрібно проводити для підлітків, це дуже важливо!"

здорово здорово здорово здорово