Дні сталої енергії - підсумки та перспективи

Добавлено: 17 Октября 2018
Автор: Степанова К.В., вчитель біології

У рамках акції під назвою "Дні сталої енергії" було проведено ряд заходів.

9.10.2018р.: Відбувся запланований похід до учнів 11 класу викладачів та студентів Кам’янського державного енергетичного технікуму. Під час відвідування студенти технікуму в доступній формі для учнів показали та розказали про альтернативні джерела енергії. Учні зацікавлено слухали доповіді студентів та конспектували для себе цікаві відомості.

10.10.2018р.: Похід 8-х класів до музею історії м. Кам’янське . Екскурсоводами музею проведено урок-роздум на тему "Дні сталої енергії". Це змусило 8-класників задуматися над витратою енергії та її економією.

11.10.2018р. : Проведення виховної години для школярів молодшого шкільного віку 2-4 класів на тему "Раціональне користування енергією". Учениці 10 класу разом з вчителем біології підготували виховну годину, під час якої розповіли як потрібно заощаджувати та раціонально використовувати не тільки електроенергію, але і інші види ресурсів якими люди користуються кожного дня. Також для того щоб зарядити енергією малюків під час виховної години була проведена руханка.

12.10.2018р.: Згідно з планом заходів 10 клас завітав до музею мінералогії Кам’янського державного енергетичного технікуму. На даному заході школярі дізналися про альтернативні джерела енергії, а також ознайомилися з колекцією мінералів яка знаходиться в музеї.

12.10.2018р. : Завершенням "Днів сталої енергії" стала акція "Година без світла". Закликаємо всіх до економного споживання енергетичних ресурсів.

Долучайтесь до шкільної акції зі збору батарейок та вторинної сировини.

стала стала стала стала стала стала