Покладання квітів на військовому кладовищі, 8А та 8Б

Добавлено: 29 Октября 2018
Автор: Голубнича А.О., Чабан В.С.

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло багато років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові,свого життя.

З нагоди 75 річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників 24 жовтня учні 8А та 8Б класів (класні керівники Голубнича А.О., Чабан В.О) провели лінійку та здійснили покладання квітів на військовому кладовищі. Учні читали вірші, в яких з особливою вдячністю вони висловлювали слова подяки як загиблим так і нині живим ветеранам за право жити і навчатись в незалежній Україні.

У своєму виступі Аліна Олександрівна зазначила, що скільки б часу не минуло, безсмертним завжди буде подвиг переможців, які відстояли незалежність своєї Вітчизни, принесли свободу її народу.

Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

Усі присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

покладання покладання покладання