Свято у шкільному музеї, 6А

Добавлено: 29 Октября 2018
Автор: Куриненко С.В., Пасюк І.М.

Напередодні величного свята 75-ої річниця визволення міста від фашистських загарбників 24 жовтня в музеї школи відбулось свято "Ми не діти війни…але пам’ять жива".

На свято були запрошені почесні гості: Семчишин Михайло Іванович, почесний ветеран України, голова Заводської районної ветеранської організації та колишнього вчитель нашого закладу з військової підготовки, ветеран педагогічної праці Плохих Анатолій Петрович.

На заході були присутні учні, які займаються в школі волонтерською та пошуковою діяльністю. А також волонтерський загін СЗШ №18.

Свято підготовлено учнями 6А классу (класний керівник Пасюк І.М.).

Всі присутні вшанувати подвиг тих, хто не шкодува себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над оккупантами. Солдатський подвиг в роки Великої Вітчизняної війни буде жити вічно. Солдатська пам’ять – це той голос історії, який ми повинні слухати щодня для усіх поколінь, як голос правди про Велику Вітчизняну війну.

Семчишин Михайло Іванович презентував власну книгу, в якій зібрані спогади друзів-фронтовиків і подарував її уням нашого закладу.

Соколенко Олександр та Ус Серафима подарували музичні номери всім присутнім. Учнівська спільнота мала можливість спілкуватись з тими людям, які бачили, пережили і знають про страшні часи війни з власного досвіду.

музей музей музей музей