Майстер-класи від батьківської громади

Добавлено: 29 Октября 2018
Автор: Куриненко С.В.

У рамках участі у міському проекті "Формування життєтворчих компетентностей та технологічної культури школярів шляхом родинної педагогіки на засадах сталого розвитку" 29 жовтня в закладі цікаво та захоплююче пройшли майстер-класи за участю батьківської громади.

Мета заходу - виявити обдарованих батьків та дітей, що володіють різними видами творчості; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості та забезпечення високого рівня соціальної культури батьківської громадськості.

В руках умільця все перетворюється в незвичайні вироби, відкривається краса і неповторність. Кожного разу хочеться придумати щось нове, цікаве і незвичайне.

Довженко Віра Вікторівна, голова шкільного батьківського комітету провела майстер-клас по виготовленню вітальних листівок для учнів 2-4 класів. Діти з захопленням створювали чудові листівки для своїх рідних та друзів.

Зубенко Світлана Олександрівна, креативна майстриня, запропонувала для учнів 5-6 класів виготовлення квітів з кольорового паперу, серветок, гофрованого паперу, з яких потім можно оформити різні композиції.

Квіткові композиції – найкращий подарунок тоді, коли зроблені своїми руками. Робота з використання різного матеріалу дуже цікава і захоплююча, немає межі фантазії та творчості. Квіти вийшли яскравими, красивими та можуть прикрасити інтер’єр будь-якої оселі.

Майстер-клас дав можливість дітям розкрити власне "Я", розвинути вміння знаходити свої індивідуальні особливості й приховані таланти.

Дякуємо всім учасникам за щирість і цікаву роботу!

майстер майстер майстер майстер майстер майстер майстер