Цікава співпраця: батьки, вчителі, учні

Добавлено: 8 Ноября 2018
Автор: Довженко В.В., голова шкільного батьківського комітету

На осінніх канікулах вчитель обслуговуючої праці Куриненко С.В. запросила мене прийняти участь у майстер-класах для учнів нашої школи. Мені сподобалась така ідея і я з радістю погодилась.

Ми виготовляли з учнями 2-4 класів ексклюзивні вітальні листівки, які можна подарувати рідним чи друзям. Я показала, як замiсть клею використати двостороннiй скотч, а також обпаленi сiрниками шматочки текстiв iз журналiв, якi до того ж можливо зiм’яти та просто розправити, й дуже маленькi обрiзки тканин. Виходить просто і яскраво.

Учнів 5-6 класів я познайомила з технікою кiнусайги (це – печворк без голки). За допомогою цієї техніки можно виготовляти картини, прикрашати шкатулки, ялинкові прикраси.

Також разом зі мною працювала і мама з 6Б класу Зубенко Світлана Олександрівна. Вона познайомила учнів з технікою виготовлення квітів з паперу, а також ялинкових прикрас.

Мені дуже сподобалось цiкаве живе активне спiлкування не тiльки мiж мною та дiтьми, а й з iншою мамою, яка теж володіє багатьма техніками і робить цікаві поробки.

Хочу зазначити, що цей неймовiрний корисний досвiд стане в пригодi всiм учасникам. І я вважаю, що є ще багато в нашій школі батькiв, якi можуть прийняти участь в подiбних заходах.

Приєднуйтесь і демонструйте свої таланти.

майстер майстер