Вікторина до Дня рідної мови (4Б, 4В)

Добавлено: 9 Ноября 2018
Автор: Шамардіна О.М., Компанієць А.Г., класоводи

07.11.18р. до Дня рідної мови пройшов виховний захід у 4-В та 4-Б класах у вигляді вікторини "Мова наша українська –мова солов’їна".

Діти були поділені на 6 команд і змагались за звання кращих знавців рідної мови. Швидко пробіг час за цікавими завданнями.

Конкурс "Хвилинка" пройшов на одному подиху. Діти спробували себе у ролі маленьких поетів, добираючи риму до готових рядків. Працювали з прислів’ями. Без помилок впорались і зібрали до купи загублені частинки.

Останній конкурс був цікавим тим, що скоромовки діти говорили командою, а не по одному. Усі впорались з завданнями і отримали велике задоволення.

Перемогу отримала команда 2 (Горбонос Л., Мартьян А., Ковтуновський М., Берковський А., 4-В клас та Світіна М., Жертаханова Н., Старостіна П., Богиня А.).

На другому місці з однаковими результатами були команда 3 та 1. Активними були такі учні (Коломоєць С., Бугай Д., Куктенко Д., 4-в; Лісний М, Другова М, Дениско К. 4-Б клас).

Діти отримали солодкі подарунки.

Вчителі були вражені знаннями дітей про мову, Україну, традиції.

Цей захід дав можливість перевірити знання дітей, їх навички спілкуватися – проявити партнерські якості при роботі в групах, а також ще раз нагадати учням про красу і чарівність рідної мови.

майстер майстер майстер майстер