Новорічні свята для учнів початкових класів

Добавлено: 30 Декабря 2018
Автор: Біла І.І.

Традиційно напередодні Нового року в НВК№ 13 пройшли чарівні Новорічні свята для учнів початкових класів: " В новорічному колі казки".

Прикрашений сніжинками, гірляндами та іграшками зал, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків. У всіх було відчуття казки та чогось чарівного – незвичайного.

Так і сталося – казка: " Новорічні пригоди Маши і Віті" завітала до малечі у першій частині свята. Акторами цієї казки стали самі діти, випускники початкової школи, учні 4-А класу (класний керівник Біла І.І). Учні підготували казкову, костюмовану постановку, де під музичний супровід відбувались чарівні дійства. Тут були і казкові звірі, і розбійники , і Баба Яга…

Найкращі артисти: Самойленко Єгор , Сидоренко Єлизавета, Непритворна Марина, Єрьоменко Марина , Вітман Кирило, Горбатенко Ольга, Єрьоменко Даря, Шпортько Яна, Цимбалюк Данило, Мізюк Нікіта.

Друга частина свята - хороводи, розваги, конкурси, танці навколо ялинки, новорічні подарунки від Діда Мороза розвеселили дітлахів.(підготувала: педагог – організатор, Куриненко С.В.).

Всі класи, під керівництвом класних керівників підготували цікаві новорічні сюрпризи для дідуся Мороза – чудові номери самодіяльності, які пройшли на високому рівні.

Але ж, взагалі-то, усі діти по-своєму були неперевершені…Особливо на фінальному новорічному флешмобі, коли всі учасники свята завзято танцювали: " Ліплення Сніговичка".

Гарний настрій, весела родинна атмосфера, цікаві конкурси, новорічна казка, зробили свята неповторними і казковими. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Нехай же ці бажання обов’язково здійсняться!

Щиро вітаємо усіх з Новим роком!

новий рік новий рік новий рік новий рік новий рік новий рік новий рік новий рік новий рік