Виготовлення сніжинки у техніці квілінг (2Б)

Добавлено: 4 Января 2019
Автор: Побива Г.Ю., вчитель початкових класів

3 січня 2019 року в 2- Б класі пройшов майстер – клас "Виготовлення сніжинки у техніці квілінг" під керівництвом класовода Побиви Галини Юріївни.

На майстер – класі діти ознайомилися з історією виникнення даної техніки роботи з папером, специфікою виготовлення виробів у цій техніці. В ході заходу діти навчилися підбирати необхідні для роботи інструменти та матеріали, ознайомилися з послідовністю дій під час виготовлення виробу, а також під керівництвом вчителя за даними зразками робіт та інструкцією разом зі своїми батьками виготовили сніжинку в техніці квілінг.

Дітям було цікаво виконувати дану роботу, вони пропонували різні варіанти прикрашення таких робіт, а також виявили бажання виготовляти такі вироби вдома самостійно.

Метою заходу було ознайомлення з новою формою роботи з папером, формування уявлень про таку техніку роботи з папером як квілінг, розвиток фантазії та творчих здібностей, а також мілкої мускулатури пальців, виховання позитивного ставлення до творчості та бажання створювати красу навколо себе.

Після заходу кожна дитина прийшла додому і повісила свою сніжинку на новорічну ялинку.

квілінг квілінг квілінг квілінг квілінг квілінг квілінг квілінг квілінг