Web-STEM-школа – 2019 (інформація для вчителів)

Добавлено: 26 Января 2019
Автор: Адміністрація

ДВНЗ "Університет менеджменту освіти", відділ STEM-освіти ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" та Український проект "Якість освіти" ВД "Освіта" запрошують вас зареєструватися та взяти участь у роботі зимової сесії "Web-STEM-школи – 2019"!

Програма IV сесії розрахована на 5-денне дистанційне онлайн-навчання у період з 19 по 23 лютого 2019 року. Вона буде опублікована на сторінці "ПРОГРАМА" не пізніше 11 лютого 2019 року. Усі слухачі, які пройдуть навчання та успішно складуть підсумкове тестування, отримають сертифікат ДВНЗ "Університет менеджменту освіти", доступ до авторських методичних матеріалів та будуть запрошені до участі у наступних сесіях STEM-школи для презентації власного досвіду роботи. Навчання у "Web-STEM-школі" безкоштовне. Кількість місць для онлайн-навчання необмежена.

Форму для реєстрації на сесію та всі навчальні та інформаційні матеріали ви зможете знайти на сторінці "WEB STEM ШКОЛА 2019", натиснувши відповідну позначку у рядку головного меню нашого сайту. Щоб отримати доступ до розділу "Web-STEM-школа – 2019", авторизуйтесь або зареєструйтесь, адже щоб стати слухачем зимової сесії треба бути зареєстрованим учасником Українського проекту "Якість освіти". Детально про роботу зимової сесії читайте : yakistosviti.com.ua.

Навчайтесь, надихайтесь, знаходьте класні ідеї — впроваджуйте!