Участь в акції "Час доброти"

Добавлено: 19 Февраля 2019
Автор: Чабан Ю., Куриненко С.В.

Член Молодіжної ради, президент шкільного парламенту Чабан Юлія запропонувала взяти участь в міській акції "Час доброти" від Молодіжної ради міста. Акція направлена на допомогу вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Всі члени парламенту дружньо підтримали пропозицію і доручили її організацію волонтерському загону "Кам янські козачата".

Волонтери Карабут Катерина та Панасюк Олександр доповіли усім учням школи про участь в міській акції. Протягом тижня зібрано велику кількість дитячих іграшок та канцелярських товарів для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

15 лютого Катерина від шкільної громади передала всі подарунки. Вихованці Центру щиро подякували усім діткам та їх батькам за дарунки.

Від шкільного парламенту, учнівського активу дякуємо всім небайдужим учням за почуття доброти, чуйності, милосердя, гуманності.

Сподіваємось, що такі ініціативи Молодіжної ради міста будуть і надалі спонукати творити добро, бути милосердним, уникати злих вчинків.

джура джура джура джура джура джура