Відкритий інтегрований урок у 4В класі

Добавлено: 11 Марта 2019
Автор: Шамардіна О.М., класовод

До методичного тижня початкової школи у 4 – В класі пройшов відкритий інтегрований урок з літературного читання та "Я у світі" з теми "Хліб – символ українського народу".

Діти працювали з прислів’ями, декламували вірші, демонстрували навички виразного читання, читання за особами, переказ творів про хліб. Учні, як справжні актори відігравали ролі.

Особливість уроку полягала в тому, що діти працювали з творами, які були написані їх однокласницями Бабенко Ольгою та Бугай Дашею. Їхні казки і оповідання були цікаві і сповнені змістом. Завдяки ним діти зрозуміли цінність хліба, як з ним треба поводитись. Під час практичної роботи учні в групах створили колажі. Урок був насичений, цікавий, пізнавальний і творчий.

Висловлюємо вдячність найактивнішим учням: Ярошенко Анні, Мартьян Алевтині, Пятакову Руслану, Затонській Єві, Шевченко Іллі, Зінченко Вадиму, Коломоєць Степану, Чернову Богдану, Бугай Даші та Бабенко Ользі.

Учитель Оксана Миколаївна Шамардіна подарувала присутнім власний вірш про хліб. Урок завершили виносом караваю. Кожному дістався шматочок на згадку про такий урок.

Сподіваємось, що урок не пройшов марно і учні будуть шанобливо ставитись до хліба, пам’ятаючи, що це праця людська.

урок урок урок урок урок урок