Музей історії міста гостинно запрошує на уроки

Добавлено: 29 Марта 2019
Автор: Медіацентр

Уроки історичної пам’яті.

Життя під час смерті.

На прикладі доль мешканців міста, що в роки Другої світової війни пройшли крізь пекло німецьких концентраційних таборів, розкривається антилюдська сутність нацистського режиму. Складовими уроку є документальні свідчення та відеоряд.

Дзвони Чорнобиля.

Урок побудований на інформації про аварію на чорнобильській АЕС та ліквідації її наслідків, яку надають документальні кадри та музейні пам’ятки-матеріали мешканців міста чорнобильців.

Війна з нацизмом. Український рахунок.

Причини, перебіг та наслідки радянсько-німецької війни 1941-1945 рр. висвітлено через долі її учасників – мешканців міста. Показано антилюдську сутність політики як нацистського, так і радянського режимів у відношенні до населення України та ціни перемоги для українського народу. Урок побудований на документальних та речових свідченнях представлених в історико-документальній експозиції.

Уроки-екскурсії.

Таємниці бабусиної скрині.

Під час уроку-екскурсії в стаціонарній експозиції відбувається знайомство з повсякденним життям, побутом, звичаями та традиціями селянської родини в місцевих селах наприкінці XIX – поч. XX ст.

Душа мого народу – рушники.

Під час тематичного уроку проходить знайомство з особливостями орнаменту українських рушників. Через розкриття їх символічного значення відбувається знайомство із світоглядними народними уявленнями, з’ясовується місце та значення рушника в житті українців.

Урок національної гідності.

Герої не вмирають.

Метою уроку є виховання патріотизму, поваги до людей, що стали на захист людської гідності, віддали своє життя за право народу на вибір шляху розвитку і збереження територіальної єдності України.

Родинний день в музеї.

6 квітня 2019 р. запрошуємо батьків з дітьми, бабусь та дідусів з онуками на інтерактивну екскурсію "Свято в нашому домі. Великдень". Під час подорожі у захоплюючий світ витоків українського духу, дорослі і діти матимуть змогу дізнатися про традиції і святкування великого християнського свята Великодня, його релігійну суть та народну обрядовість, які несуть світлу животворчу енергетику. Щасливої вам подорожі у минуле! Чекаємо в музеї у суботу 6 квітня 2019 року об 11:00 год.

Уроки історії для молоді.

Сторінки історії українського державотворення "Карпатська Україна". До 80-річчя проголошення незалежності. Урок проводитиметься у форматі публічної лекції з демонструванням документальних матеріалів та тогочасної відеохроніки, що дасть можливість учнівській молоді познайомитися з одним із етапів українського державотворення – історією Карпатської України. Урок відбудеться 19 квітня 2019 р. Вхід вільний.