XI Міжнародний театральний фестиваль "Класика сьогодні"

Добавлено: 13 Мая 2019
Автор: Медіацентр

З 17 по 24 травня 2019р в м.Кам`янське відбудеться XI Міжнародний театральний фестиваль "Класика сьогодні", який проводиться на Основній сцені академічного театру ім. Лесі Українки та на Новій сцені театру.

У фестивалі візьмуть участь 15 театрів з України та різних країн Європи та світу (Кропивницького, Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя, Києва, Одеси, а також Литви, Польщі, США, Грузії, Азербайджану та Турції).

17 травня о 18.00 «Циганка Аза» (Україна, Кропивницький)– нове народне шоу театру. Цікаве та нетрадиційне оформлення сцени, нетривіальні барвисті костюми, оригінальна музика, написана спеціально для цієї вистави, і як завжди прекрасна гра акторів нашого театру – усе це створює неповторне зачароване дійство. Квитки 80-280 грн.

18 травня о 16.00 «Антігона» (Литва, Вільнюс) досліджує традиції стародавнього театру і сучасної театральної мови, послідовно зіставляючи величезні відеозображення хору з фігурами людей на передньому плані: Антігона, її сестра Исмена, Креонт, його син Хаймон, страж, пророк Терезій – всі вони виконуються однією актрисою. Крихкість людського тіла і віртуальність проекцій з’єднуються з приголомшливим впливом музики і тексту. Квитки 50-150 грн.

18 травня о 18.00 "Приборкання норовливої"(Польща, Плоцьк).Б’янка – скромна і слухняна, об’єкт любовного інтересу всіх холостяків в окрузі. Але зухвала і нахабна Катерина відганяє від молодшої сестри усіх женихів. Для того, щоб Б’янка змогла вийти заміж за свого «принца», треба щоби спочатку її старша сестра стала під вінець будь з ким. Квитки 80-200 грн

19 травня о 16.00 "33-й (Кабаре)" (США, Новий Орлеан.). В розгромленому Театрі Кабаре актор падає на темній сцені, він розуміє, що залишився один в пустому театрі. Його друзі та колеги заарештовані новою владою. Залишились лише їхні чудові костюми. Щоб уникнути такої ж долі і вижити, актор нібито повинен бігти, зникнути під покровом ночі, але через розбиті двері до театру зайшли глядачі. Квитки 50-150 грн.

19 травня о 18.00 "Ностардамус" (Грузія, Чиатура). Нострадамус вважається автором створеної у 1555 році книги «Пророцтва». Ці пророкування, які до сьогодні ні структурно, ні по суті не розшифровані, розкривають екзистенційні проблеми людства в світлі сучасного глобалізованого світу. Квитки 50-150 грн.

20 травня о 19.00 "Гравці" (Україна, Дніпро). Немає в світі заняття, яке затягує більше ніж азартні ігри. А особливий азарт виникає, коли є можливість в момент розбагатіти. Безсмертний твір Гоголя «Гравці», який ставився незліченну кількість разів по всьму світі, напевно припаде до смаку любителям театру. Цей спектакль – атракціон неймовірних шахраїв і драма розбитих надій. Квитки 80-250 грн.

21травня о 18.30 "Оркестр"(Україна, Запоріжжя). Вистава-концерт «L’Оrchestre» (Оркестр) буде цікава не тільки молоді, але і всім хто любить музику і театр у всій його красі. Квитки 80-200 грн.

21 травня о 13-00 "Назар Стодоля" (Україна, Харків). Це єдина сценічна версія вистави у м. Харкові за твором Т.Г. Шевченка. Вона наповнена драматизмом, яскравими характерами персонажів і народними піснями у виконанні талановитих артистів, голоси яких ще довгий час звучатимуть у пам’яті глядачів. Тривалість 1 година 45 хвилин з антрактом, вартість квитка 40 грн.

22 травня о 13-00 на Новій сцені запрошує Донецький академічний театр на виставу "Гайдамаки" (Україна, Маріуполь)за однойменною поемою Т.Г Шевченка. Тривалість 1 година без антракту, вартість квитка 40 грн.

21травня о 18.30 "Оркестр"(Україна, Запоріжжя). Вистава-концерт «L’Оrchestre» (Оркестр) буде цікава не тільки молоді, але і всім хто любить музику і театр у всій його красі. Квитки 80-200 грн.

22травня о 18.30 "Моцарт і Сальєрі"(Україна, Київ).«Моцарт і Сальєрі» – одна з чотирьох «маленьких трагедій», написаних Олександром Пушкіним в 1830 році в Болдіно, в період його найвищого творчого злету. «Моцарт і Сальєрі – це я», – розповідав друзям Олександр Сергійович. Квитки 50-150 грн.

22травня о 18.30 "Украдене щастя"(Україна, Кам’янське).«Украдене щастя» – визнаний шедевр світової драматургії, хрестоматійна класика, перевірена роками, цінована режисерами і акторами, завжди затребувана глядачами. В основу сюжета Іван Франко поклав відому західноукраїнську народну «Пісню про шандаря». Квитки 50-100 грн.

23 травня о 13-00 на Новій сцені Гянджинський азербайджанський державний драматичний театр представляє виставу "Хелладос".(Азербайджан, Гянджа). Тривалість 1 година 15 хвилин без антракту, вартість квитка 40 грн.

23 травня о 18-30 "Мещанін у дворянстві" (Україна, Одеса). Сучасний пан Журден – власник кондитерської і успішний паризький бізнесмен. Здавалося б, чого ще бажати? Але, виявляється, що для повного щастя пану Журдену не вистачає дворянського титулу і бути вхожим в гламурне аристократичне суспільство. Квитки 80-200 грн.

Запрошуємо у переглянути фестивальні вистави.

Каса театру: 068 68 07 430 Придбання квитків онлайн за посиланням: https://teatr-dndz.com/tickets Офіційна сторінка театру у Фейсбуці- https://www.facebook.com/TeatrLesiKamyanske/ Офіційна сторінка Іnstagram - https://www.instagram.com/teatrlesikamyanske/